KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15286425

nr 1528 6425

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad Bengtsson, Flicka i folkdräkt, 64x49 cm, yttermått inklusive ram: 74x60 cm

Utrop:

300 kr

måndag 20 mars 2023
kl 18:44:48